Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 788 zł 525 zł - 24 markery
Domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 890 zł 677 zł - 24 markery
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Badania DNA sądowe
Cena od 1790 zł 1470 zł
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Punkty pobrań w całej Polsce
Zamów

AKREDYTACJA

Wszystkie analizy wykonuje laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej. Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1493. Więcej...

Ustalenie ojcostwa - telefon do eksperta
Ustalenie ojcostwa - instrukcja

Czekamy na Państwa
pytania, uwagi i opinie:Ustalenie ojcostwa - zadzwoń
 

Domowy zestaw do pobierania materiału genetycznego

Posiada certyfikat wyrobu medycznego


Uwaga! Do Państwa dyspozycji przekazujemy domowy zestaw do pobierania materiału genetycznego dla matki*, dziecka i domniemanego ojca pozwalający na samodzielne pobranie materiału genetycznego bez konieczności wychodzenia z domu.

Procedura pobrania materiału genetycznego jest prosta i szybka- zabezpieczenie wymazu z wewnętrznej strony policzka i umieszczenie materiału wewnątrz koperty zajmuje kilka minut.

*W przypadku testu domowego (anonimowego) dla osobistej wiedzy klienta obecność matki nie jest konieczna.

Zdjęcie opakowanie - domowy test dna Zdjęcie zestaw - domowy test dna

Zestaw zawiera:

  • wymazówki do badań DNA (sterylnie zabezpieczone w foliowym opakowaniu zgrzewczym)
  • rękawiczki beztalkowe
  • torebki osuszające
  • instrukcję producenta (istnieje możliwość zamówienia wersji anglojęzycznej)
  • zlecenie badań

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego systemu zamkniętego, ryzyko zanieczyszczenia pobieranego materiału genetycznego przez materiał innej osoby jest ograniczone do minimum. Dodatkowo, pobrany materiał nie wymaga suszenia na powietrzu dzięki torebkom suszącym umieszczonym wewnątrz koperty. Bezpośrednio po pobraniu pałeczka wymazowa trafia do systemu zamkniętego.

Wykorzystanie

Domowy zestaw do pobrania materiału genetycznego umożliwia anonimowe badanie ojcostwa dla osobistej wiedzy klienta. Cena dotyczy tylko zestawu do pobrania, badania prowadzone są w Instytucie Genetyki Sądowej w Bydgoszczy.

Nasze analizy pozwalają w 100% wykluczyć ojcostwo oraz potwierdzić z prawdopodobieństwem wyższym niż 99,999999% (tzn. graniczącym z pewnością).

Zestaw może być używany również do innych badań genetycznych, np. badanie genealogiczne, ustalanie pokrewieństwa (np. macierzyństwa, babcia- wnuk, matka-syn, siostra-matka, itp.), badania predyspozycji do chorób genetycznych.

Badania genetyczne przeprowadzone przez ekspertów Instytutu Genetyki Sądowej dają wyniki całkowicie rozstrzygające i pewne, prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami – Laboratorium IGS jest akredytowane zgodnie z międzynarodową normą EN PN 17025.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu
tel. 605 612 886
www.genetico.pl
www.igs.org.pl

 
f
Tweety na temat @GeneticoPL