Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 788 zł 525 zł - 24 markery
Domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 890 zł 677 zł - 24 markery
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Badania DNA sądowe
Cena od 1790 zł 1470 zł
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Punkty pobrań w całej Polsce
Zamów
Ustalenie ojcostwa - telefon do eksperta
Ustalenie ojcostwa - instrukcja

Czekamy na Państwa
pytania, uwagi i opinie:Ustalenie ojcostwa - zadzwoń
 


NARKOTYKI WE WŁOSACH

Informujemy, iż Instytut Genetyki Sądowej wprowadził do swojej szerokiej oferty badawczej, innowacyjną, bardzo popularną w krajach wysoko rozwiniętych metodę wykrywania substancji psychotropowych z włosów. Badania te są mało poznane w Polsce z uwagi na fakt iż potrzeba do tego najwyższej klasy specjalistów i najnowocześniejszego sprzętu, którym nasz instytut dysponuje. W krajach takich jak USA czy Niemcy metoda ta jest najpopularniejszą jeżeli chodzi o detekcje narkotyków w organizmie człowieka.

Jako jedyni oferujemy Test na zawartość narkotyków we włosach obejmujący tak szeroki zakres substancji odurzających, większość firm wykonuje badania tylko nielicznych substancji.

Dlaczego warto korzystać z testów we włosach ?
Największe zalety metody badania substancji we włosach to długie tzw. „okno czasowe” pozwalające na podanie przybliżonego czasu zażycia substancji nawet do 12 miesięcy wstecz. W przypadku próbki śliny substancje można stwierdzić tylko w ciągu 48 godzin od zażycia, a w moczu większość w ciągu 2-3 dni od kontaktu.
Bardzo trudne jest zafałszowanie próbki włosów co jest możliwe w przypadku moczu (eliminacja fałszywie ujemnych wyników ).
Eliminują możliwość zewnętrznej kontaminacji poprzez np. przebywanie w pomieszczeniu gdzie palono narkotyk (brak fałszywie dodatnich wyników).
Badania pokazują najwyższą skuteczność detekcji we włosach substancji psychotropowych czy środków odurzających (narkotyków) w porównaniu do innych materiałów biologicznych. Substancje psychoaktywne wbudowują się w strukturę włosa w okresie 3 tygodni od momentu zażycia. Dlatego też nie należy pobierać włosów tuż po spożyciu.

Zakres badanych substancji odurzających:
Amfetaminy, w tym metamfetamina, MDMA
THC (marihuana)
Opiaty
Metadon
Kokaina (BZG)
PCP
Benzodiazepiny
Barbiturany
Trójcykliczne antydepresnty
Buprenorfina

Masz pytanie? Infolinia:  901 580 800 i 52 345 84 69, email: igs@igs.org.pl
 
f
Tweety na temat @GeneticoPL