Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 788 zł 525 zł - 24 markery
Domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 890 zł 677 zł - 24 markery
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Badania DNA sądowe
Cena od 1790 zł 1470 zł
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Punkty pobrań w całej Polsce
Zamów

AKREDYTACJA

Wszystkie analizy wykonuje laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej. Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1493. Więcej...

Ustalenie ojcostwa - telefon do eksperta
Ustalenie ojcostwa - instrukcja

Czekamy na Państwa
pytania, uwagi i opinie:Ustalenie ojcostwa - zadzwoń
 


GENETICO OPINIE

Bardzo zależy nam na rzetelnych opiniach naszych Klientów. Państwa opinie są dla nas wskazówką i dają szansę na poprawę naszych kwalifikacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że badania genetyczne to sprawa poważnej wagi i do wykonania ich należy podchodzić z ostrożnością i rozwagą. To właśnie dlatego powinniśmy powierzyć wykonanie testów DNA osobom, które wykonują swój zawód z pasją. Dodatkowo przy wyborze placówki badawczej powinniśmy zwracać uwagę na certyfikaty i akredytacje, które są najlepszym potwierdzeniem kompetencji. Oprócz tego bardzo istotnym elementem przemawiającym na korzyść są pozytywne opinie.

Jesteśmy firmą, której zależy na dobrym wizerunku i budowaniu długotrwałych i pozytywnych relacji z naszymi Klientami, dlatego bardzo zależy nam na Twojej opinii. Dzięki opiniom możemy się rozwijać, usprawniać procedury i usługi. Opinie są także cenną wskazówką dla osób, które poszukują placówki badawczej i nie mogą się zdecydować, gdzie wykonać badania.

Pola oznaczone znakiem * muszę zostać uzupełnione. 
f
Tweety na temat @GeneticoPL