Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 788 zł 525 zł - 24 markery
Domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Test DNA Gold na ojcostwo
Cena 890 zł 677 zł - 24 markery
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Zamów
Badania DNA sądowe
Cena od 1790 zł 1470 zł
Matka, domniemany ojciec, dziecko
Punkty pobrań w całej Polsce
Zamów

AKREDYTACJA

Wszystkie analizy wykonuje laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej. Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1493. Więcej...

Ustalenie ojcostwa - telefon do eksperta
Ustalenie ojcostwa - instrukcja

Czekamy na Państwa
pytania, uwagi i opinie:Ustalenie ojcostwa - zadzwoń
 


Płatność(zł.)
PayU S.A. jest licencjonowanym Agentem Rozliczeniowym i podlega nadzorowi Narodowego Banku Polskiego. Firma posiada certyfikat PCI DSS, który potwierdza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa płatności.

PayU S.A. dostarcza serwisom internetowym najwyższej jakości rozwiązania w zakresie płatności w Internecie. Dzięki temu klienci mogą bezpiecznie i wygodnie płacić za swoje e-zakupy.Regulamin

§ 1
Genetico to serwis Instytutu Genetyki Sądowej z siedzibą: Aleje Adama Mickiewicza 3/4, 85-071 Bydgoszcz, NIP 744-133-94-93, REGON 340105974. Serwis działa pod adresem www.genetico.pl i świadczący usługi w zakresie badań DNA w głównych obszarach: badań ojcostwa i pokrewieństwa, kryminalistyki oraz genetyki medycznej i weterynaryjnej.
1. Serwis Genetico prowadzi sprzedaż usług za pośrednictwem sieci Internet, uzgodnień telefonicznych, oraz osobistego kontaktu z Klientem.
2. Zamówienia w sieci Internet są przyjmowane przez stronę www.genetico.pl.
3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek 23% VAT.
4. Cena usługi obowiązująca w chwili składania przez Klienta zamówienia stanowi cenę sprzedaży.

Określenie polityki ochrony danych osobowych
§ 2
Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności za nabywane usługi są przekazywane spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, jako administratora danych (60-324 Poznań, ul. Marcelińska 90), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A.

Wypełniając formularz zamówienia usługi Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb realizacji usługi, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane osobowe Klienta wykorzystywane są jedynie dla potrzeb realizacji usługi.

Formy Płatności
§ 3
Płatności za usługę dokonywać można w następujący sposób:
- płatność przelewem tradycyjnym
- płatność kartą, e-przelewem za pośrednictwem systemu PayU
- osobiście gotówką

Dostawa wyniku badań
§ 4
Dostawa wyniku badań odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w formularzu zamówienia jeden ze sposobów: przesyłka Poczta Polska pod wskazany adres, przesyłka Poczta Polska poste restante, przesyłka Poczta Polska wskazana skrzynka pocztowa, odbiór osobisty w laboratorium.

Skargi, pochwały
§ 5
Skargi oraz pochwały za obsługę Serwisu Genetico prosimy kierować w formie listownej lub mailowej na adres: biuro@genetico.pl


 
f
Tweety na temat @GeneticoPL