ZADZWOŃ I ZAPYTAJ :  

Badania DNA
 

AKTUALNOŚCI


Podziękowanie od Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji Sp. z o.o.

18 stycznia 2019

Podziękowanie

Z okazji 5-lecia istnienia Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji Sp. z o.o. w Centrum Targowym Park w dniu 16.01.2019 odbyła się uroczystość, na której podsumowano dotychczasowe osiągnięcia Instytucji. Na gali wręczono listy gratulacyjne, podziękowano innowacyjnym przedsiębiorcom, partnerom naukowym i samorządowym.
Instytut Genetyki Sądowej został zaproszony do prezentacji swoich osiągnięć i nowoczesnej oferty na stoisku wystawienniczym. Prezentacja wypadła znakomicie, a KPAI podziękowało nam listem za udział i zaangażowanie w uroczystość jubileuszową.
W imieniu firmy pragniemy podziękować KPAI za dotychczasową współpracę i mocny akcent łączący naukę z biznesem. Życzymy KPAI dalszych sukcesów w wyszukiwaniu najlepszych i najciekawszych marek regionu.


Konferencja "Metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej"

03 grudnia 2018

Metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej

Ekspert Instytutu doktor Jakub Czarny miał przyjemność być prelegentem na IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Krimed - metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej, która odbyła się 23 listopada w Lublinie. Biegły przedstawił zgromadzonym słuchaczom prezentację na temat walidacji ilościowego oznaczania 521 związków psychoaktywnych i ich pozostałości w krwi, moczu i włosach metodą LC-MS/MS.


"Pytanie na śniadanie". Program poświęcony testom na ojcostwo

12 sierpnia 2018

Program poświęcony testom na ojcostwo

Ekspert naszego Instytutu dr Jakub Czarny był gościem programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". Program poświęcony był testom na ojcostwo.
» Zapraszamy do obejrzenia programu.


Polska Nagroda Innowacyjności

26 listopada 2017

Polska Nagroda Innowacyjności

Mamy zaszczyt poinformować, iż Instytut Genetyki Sądowej został wyróżniony Polską Nagrodą Innowacyjności 2017 podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.Serwis Genetico jest serwisem internetowym Instytutu Genetyki Sądowej. Wszystkie analizy wykonuje laboratorium Instytutu Genetyki Sądowej.
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1493.
ZAKRES AKREDYTACJI »


IGS Akredytacja