Podziękowania dla Instytutu za walkę z epidemią – obchody 22 rocznicy powstania Województwa

Podziękowania Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla Instytutu Genetyki Sądowej w Bydgoszczy

Mamy zaszczyt poinformować, iż Instytut Genetyki Sądowej został wyróżniony podziękowaniami Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego podczas 22 obchodów powstania Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Tegoroczne obchody Święta Województwa odbyły się w Bydgoszczy. W bazylice św. Wincentego á Paulo odprawiono mszę św. w intencji mieszkańców, a w Filharmonii Pomorskiej odbyła się uroczysta sesja sejmiku województwa.

Wśród wielu znakomitości, którzy zagościli podczas uroczystych obchodów również zaproszenie otrzymali przedstawicieli naszego Instytutu, Państwo Jolanta i Jakub Czarny. Było to ogromne wyróżnienie. Ostatni rok był bardzo szczególny dla działań naszego laboratorium. W czynny sposób braliśmy udział w walce z pandemią, która opanowała cały świat. Poprzez duże zaangażowanie i wytrwałość całego zespołu udało nam się sprostać oczekiwaniom i testować każdego kto był w potrzebie.

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z mieszkańcami województwa w sposób szczególny podziękowali naszemu Instytutowi za działania w walce z Pandemią Covid-19: „Podziękowania Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla Instytutu Genetyki Sądowej Sp. z o.o. w Bydgoszczy za dzielenie się wiedzą, zaangażowanie i poświęcenie na rzecz mieszkańców naszego Regionu, za ten ogromny trud i wsparcie oraz wielka lekcję altruizmu, wspólnotowości, społecznej solidarności, a także współodpowiedzialności za zdrowie i życie drugiego człowieka w czasie pandemii COVID-19 – Dziękujemy!

To dla nas wszystkich duże wyróżnienie i zaszczyt, że działania naszego Instytutu zostały w tak wyjątkowy sposób uhonorowane. Dziękujemy z całego serca!