W JAKI SPOSÓB USTALIĆ PŁEĆ DZIECKA?

Badania genetyczne określające płeć dziecka pozwalają na uzyskanie jednoznacznych wyników i podjęcie konkretnych działań w kierunku pochówku, uzyskania należnego urlopu macierzyńskiego a także wsparcia finansowego.

Dlaczego warto zaufać naszemu laboratorium

  • Posiadamy własne, w pełni zautomatyzowane laboratorium, akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z normą europejską PN/EN ISO/IEC 17025. Akredytacja jest potwierdzeniem najwyższej jakości prowadzonych badań genetycznych i systemu zarządzania. Badania identyfikacyjne płci wykonywane są procedurą akredytowaną: PB-1 : „Profilowanie DNA dla potrzeb kryminalistycznej identyfikacji osobniczej i ustalania pokrewieństwa”.
  • Nasze Laboratorium jest zarejestrowane jako podmiot wykonujący działalność leczniczą NZOZ – numer księgi rejestrowej 000000199803.
  • Badania wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury, renomowanych światowych producentów. Zespół badawczy kierowany jest przez doświadczonych specjalistów z dziedziny genetycznej diagnostyki medycznej (nr specjalizacji 021/2009.2/4, 021/2009.2/3).
  • Nasze Laboratorium wpisane jest do ewidencji medycznych laboratoriów diagnostycznych prowadzonej przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych

Jak zamówić test na określenie płci po poronieniu?

Zestaw do określenia płci po poronieniu

Zestaw do określenia płci po poronieniu - Test na płeć dziecka online

Przeznaczony do zabezpieczania i transportu każdego materiału biologicznego – w kierunku ustalenia płci.

✓ Wysyłka Gratis ✓ Wynik do 5 dni ✓ 100% pewności ✓ Zapewniamy odbiór materiału ✓ Zestaw do pobierania materiału w cenie

Cena: 378 zł brutto

Zamów teraz »

Warto Przeczytać

Określenie płci po poronieniu

Określenie płci dziecka podczas badania USG możliwe jest najwcześniej między 16 a 20 tygodniem ciąży, gdy wykształtują się narządy rozrodcze płodu. Jednak nie każdej kobiecie udaje się donosić ciążę do szczęśliwego rozwiązania…

Czy mam prawo do urlopu macierzyńskiego z tytułu poronienia?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata nienarodzonego dziecka niesie za sobą konsekwencje natury emocjonalnej a także psychicznej, bardzo często uniemożliwiające szybki powrót do pracy, obowiązków.

Czy znając płeć dziecka mam prawo do pochówku?

Często spotykamy się z pytaniami czy ustalenie płci dziecka z materiału po poronieniu pozwala na organizację pochówku. Dlaczego obecnie nie jest wystarczająca dokumentacja lekarska z prowadzonej ciąży.

Regulacje prawne po poronieniu